Kowalstwo Artystyczne Łódź - Iron Art
Kowalstwo Artystyczne Łódź, Warszawa
wersja polska kowalstwa artystycznego

+48 887 432 093
Łódź, ul. Brzezińska 38

Subtelna barierka schodowa kuta - Iron-Art Łódź

W naszej pracowni kowalstwa artystycznego Iron-Art Łódź powstają wyjątkowe balustrady kute i barierki schodowe, które swoje zastosowanie znajdują w domach naszych klientów. Dziś przedstawiamy Państwu jedną z naszych prac, czyli oryginalną barierkę schodową kutą, którą stworzyliśmy pod eleganckie wnętrze, w którym została ona zamontowana.

Barierka schodowa cechuje się przede wszystkim precyzyjnym wykonaniem, z dbałością o najdrobniejsze detale. Efektowne kwiaty sprawiają, że całość prezentuje się niezwykle delikatnie, dzięki czemu nasz wyrób doskonale komponuje się w otoczeniu marmurowych podłóg i dużych przestrzeni. Aby dodać oryginalności i podkreślić piękno kwiatowego wzoru, w ich wnętrzu umieściliśmy Piryt, czyli kamień półszlachetny, który prezentuje się idealnie na tle naszego wyrobu.

Barierki kute - Pracownia kowalstwa artystycznego

Kuta barierka schodowa z naszej pracowni Iron-Art, została wykonana w nieco inny sposób niż zwykle, gdyż zrezygnowaliśmy z dolnego pręta, usztywniając całą konstrukcję na słupkach oraz poręczy kutej. Cienkie elementy barierki sprawiają, że wygląda ona bardzo subtelnie i elegancko.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi pracami, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galerią dostępną na stronie pracowni kowalstwa artystycznego. Oferujemy wyjątkowe barierki i balustrady kute, które wykonujemy zgodnie z pomysłem klienta lub według naszego projektu!

Nasza strona Kowalstwa Artystycznego korzysta z technologii cookies jedynie w celu badania statystyk odwiedzin. X
Facebook kowalstwo artystyczne