Kowalstwo Artystyczne Łódź - Iron Art
Kowalstwo Artystyczne Łódź, Warszawa

+48 887 432 093
Łódź, ul. Brzezińska 38

Barierki schodowe

W naszej pracowni kowalstwa artystycznego Iron-Art, oferujemy Państwu możliwość zamówienia pięknych, eleganckich barierek do schodów wewnętrznych. Każda barierka wykonana jest z największą precyzją, zachowaniem najdrobniejszych detali oraz z oryginalnym pomysłem.

Nasze barierki schodowe cechują się nie tylko gustownym wykonaniem w stylu ArtDeco, ale także trwałością i najwyższą jakością. To od naszych klientów zależy, jaką barierkę na schody stworzymy. Mogą Państwo wybrać gotowy już projekt lub zaproponować swoją wizję, a my wykonamy idealną barierkę schodową o perfekcyjnym wykończeniu.

Ponadczasowe i funkcjonalne barierki schodowe

Barierki na schody pełnią przede wszystkim funkcję zabezpieczającą przed upadkiem, dlatego tak ważne jest, aby były solidne i pewne. Ponadto jest to element dekoracyjny, zarówno wobec wnętrza, jak i samej części schodów, dlatego nasze schodowe barierki wyróżniają się oryginalnym stylem, zdobieniem i precyzją wykonania. Doskonale wpiszą się w aranżację każdego wnętrza, dopełniając je swoim eleganckim wyglądem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wykonania barierek na schody w pracowni Iron-Art Łódź. Polecamy zapoznać się także z balustradami wewnętrznymi i naszymi dotychczasowymi pracami!

Schody - kuta barierka antresoli
1. Schody - kuta barierka antresoli
Barierka z balustradą giętą
2. Barierka z balustradą giętą
Schody z barierką artystyczną
3. Schody z barierką artystyczną
Poręcz schodowa w stylu skandynawskim
4. Poręcz w stylu skandynawskim
Poręcz schodowa w stylu skandynawskim
5. Poręcz w stylu skandynawskim
Nasza strona Kowalstwa Artystycznego korzysta z technologii cookies jedynie w celu badania statystyk odwiedzin. X
Facebook kowalstwo artystyczne