Kowalstwo Artystyczne Łódź - Iron Art
Kowalstwo Artystyczne Łódź, Warszawa

+48 887 432 093
Łódź, ul. Brzezińska 38

Lampa z XIX wieku - Perła wsród zdobyczy

Pragnę zaprezentować Państwu wyjątkowe znalezisko, które trafiło w moje ręce na targu starych rzeczy. Ponadczasowa, wiekowa lampa została kupiona za 600 zł. Był to stary, nierzucający się w oczy przedmiot, który po częściowej renowacji i reanimacji, okazał się historyczną perełką.

Lampa, którą zajmuję się w pracowni kowalstwa artystycznego, prawdopodobnie pochodzi z okresu ok XIX wieku. Wymagała i wciąż wymaga jeszcze wiele pracy, aby zyskała nowego, zachwycającego wyglądu, lecz już teraz stwierdzić można, że jest to cenna zdobycz.

Stara i zniszczona lampa, która nie prezentowała się efektownie i nie zachęcała do zakupu, już niebawem stanie się perłą. Jest to doskonały przykład na to, że wśród niepozornych, zniszczonych przedmiotów, których nikt już nie używa, można znaleźć coś ponadczasowego, czemu warto dać drugie życie i wydobyć jego piękno.

XIX wieczna lampa, nad którą pracuję w swojej pracowni kowalstwa artystycznego w Łodzi, zostanie Państwu zaprezentowana w całej okazałości, gdy tylko zostanie w pełni ukończona.

Zachęcam do zapoznania się z innymi wyrobami kowalstwa artystycznego Iron-Art!

Metaloplastyka - Lampa
1. Lampa przed renowacją
Metaloplastyka - Lampa
2. Lampa po renowacji i rekonstrukcji
Nasza strona Kowalstwa Artystycznego korzysta z technologii cookies jedynie w celu badania statystyk odwiedzin. X
Facebook kowalstwo artystyczne